Szukasz pomysłu na prezent dla noworodka?

Szukasz pomysłu na prezent dla noworodka?

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny wiąże się z kumulacją radości i wzruszeń. Jeżeli zaliczasz się do rodziny lub znajomych - z pewnością w niedalekiej przyszłości będziesz miał okazję poznać noworodka. Jaki podarunek może się okazać przydatny podczas tych odwiedzin?

Jakie prezenty będą odpowiednie dla niemowlaka?

Składając wizytę świeżo upieczonym rodzicom - w dobrym tonie będzie podarowanie coś maluchowi. Pojawienie się na świecie dziecka to oczywiście ogrom radości, jednak także perspektywa wielu wydatków. Jeżeli zatem zależy Ci na tym, aby nieco odciążyć rodziców - śmiało możesz zapytać wprost, co będzie im najbardziej potrzebne. Z reguły wcale nie są to oczywiste wybory takie jak zabawki, a artykuły pierwszej potrzeby. Poniżej prezentujemy kilka sprawdzonych pomysłów, które powinny przypaść do gustu zarówno maluszkowi, jak i jego opiekunom!

Szumiąca maskotka może pomóc w uspokojeniu dziecka

Niepokój pojawiający się podczas wybudzenia u wielu niemowlaków jak i starszych pociech może generować stres i uczucie lęku. Odzwierciedleniem tych emocji będzie np. płacz. Aby zminimalizować taką ewentualność - warto spróbować, czy przytulne maskotki uszytego z miłego w dotyku materiału, które emitują łagodny szum zadziałają na takiego malucha. Kto wie, może zapewnisz tym samym młodym rodzicom dodatkowych godzin przeznaczonych na sen?

Bidon dla dziewczynki i chłopca, śliniaczek, smoczek - tego nigdy za wiele!

Kolejną kategorią produktów, które świetnie sprawdzą się jako prezent dla malucha to np. praktyczny bidon dla dziewczynki czy inne akcesoria, które z racji często zużywania się muszą być regularnie kupowane. Komponując taki zestaw upominkowy warto bazować właśnie na takich podstawowych gadżetach, które są systematycznie uzupełniane przez opiekunów malucha. Z pewnością Twoja praktyczność zostanie doceniona!

Kocyk i półśpiochy dla noworodka to kolejne propozycje

Maluchy rosną niemal na naszych oczach. Z tego powodu dziecięca garderoba jest również często wymieniana, dlatego w ramach przygotowywania prezentu dla dziecka możesz sięgnąć nie tylko po kocyki, ale także bluzeczki czy półśpiochy dla noworodka. Kierowanie się niekończącymi się wręcz potrzebami malucha na pewno pomoże odciążyć finansowo rodziców!

Które z powyższych propozycji wydają Ci się najbardziej trafne? Dokładna analiza i wczucie się w potrzeby opiekunów dziecka na pewno przełoży się na to, że Twój upominek będzie ciepło przyjęty i znajdzie swoje praktyczne zastosowanie. Wybierz najlepszą opcję i skompletuj zamówienie!