Zainwestuj w przyszłość swojego dziecka!

Zainwestuj w przyszłość swojego dziecka!

Dzięki postępowi nauki i technologii możesz zainwestować w rozwój swojej pociechy już od najmłodszych lat. Pobudzanie kreatywności i umiejętności nieszablonowego myślenia z pewnością zaprocentuje w dorosłym życiu. Oto kilka pomysłów na ciekawe aktywności dla Twojej pociechy!

Nauka programowania dla dzieci w Poznaniu pozwoli na zbudowanie robota!

Nie da się ukryć, że programiści i cały sektor IT stanowią jedną z najlepiej zarabiających grup zawodowych. Jeżeli chcesz ułatwić swojemu dziecku start zawodowy i zaszczepić w nim pasję do nauki i programowania - warto kształtować w nim takie zainteresowanie już najmłodszych lat. Nauka programowania dla dzieci w Poznaniu uczy poprzez zabawę. W trakcie zajęć maluchy będą pracować np. nad zaprogramowaniem robota. Widoczne efekty tych wysiłków z pewnością dostarczą ogromnych powodów do radości i dumy! Praktykowane podczas takich spotkań gry edukacyjne są kolejną metodą, która zachęca do dalszej nauki i wdrażania jej w życie. Z pewnością Twoje dziecko nie będzie się nudzić w trakcie zajęć!

Jakie atrakcje może zaoferować przedszkole z Ursusa?

Okres przedszkolny jest poświęcony przede wszystkim na adaptację z rówieśnikami. Nawiązywanie nowych relacji i przełamywanie swoich barier z pewnością zaprocentuje w dorosłym życiu. To także czas rozbudzania dziecięcej ciekawości do świata - jeżeli zatem zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha miała szansę sprawdzić się w nowych rolach - warto zapisać je na dostępne zajęcia dodatkowe Lekcje angielskiego, tańca, czy rysunku - to wszystko jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Warto przed zapisem do grupy zweryfikować, jaką ofertę zajęć dodatkowych może zaproponować przedszkole z Ursusa. Dla wielu rodziców jest to jeden z aspektów przemawiających za konkurencyjnością danej placówki.

Nauka języka od najmłodszych lat, basen - którą drogę wybierasz?

Dzieci słyną przede wszystkim ze swojej nieskrępowanej ciekawości do poznawania świata. Warto podsycać tę cechę i szukać możliwości do odkrycia swojej pasji. Możesz testować, w czym Twoja pociecha będzie czuła się najlepiej. Może będą to zajęcia językowe? Albo spotkania z instruktorem na basenie? Weź pod uwagę, że wraz z wiekiem w dziecku mogą pojawiać się lęki i ograniczenia - aby ich uniknąć wykorzystaj efektywnie czas przed- oraz wczesnoszkolny. Dzięki temu otworzysz przed swoją pociechą wiele furtek! To inwestycja w przyszłość i kształtowanie pożądanych postaw w dorosłym życiu. Wybierz dostępne zajęcia spośród dostępnej oferty i obserwuj, jak odnajduje się w nich Twoje dziecko!